pl
Filtruj według
Klasa
Kategoria
Seria
Kształt
Rodzaj montażu
Ilość komór
Wymiary szafki
pod zlewozmywak
Rodzaj ociekacza
Kolor

Co nas wyróżnia?

WAGRAN Sp. z o.o. zatrudnia obecnie ponad 100 pracowników. Dzięki ich zaangażowaniu i doświadczeniu firma bardzo dynamicznie się rozwija. Podbija coraz to nowe rynki zagraniczne i nieustannie poszerza asortyment, tworząc w ten sposób kolejne miejsca pracy.

Wagran to Ludzie, którzy go tworzą!

Dlatego dbamy o to, aby środowisko pracy było przyjazne i wciąż je udoskonalamy. Podstawą jest dobra praca zespołowa i komunikacja wewnętrzna oraz jasno wytyczone cele i zakresy obowiązków każdego z pracowników. Dlatego cały czas rozwijamy się pod tym względem, nieustannie dopracowując i unowocześniając nasze procesy wewnętrzne.

Dzięki temu praca przebiega sprawniej i miłej atmosferze, co pozwala nam na znaczne przyśpieszenie procesu wdrożeniowego

Co oferujemy?:

Wynagrodzenie
adekwatne do
osiąganych wyników
Premie i nagrody
za osiągnięcia
Szkolenia wewnętrzne
i zewnętrzne
Udział w spotkaniach integracyjnych
Możliwość udziału w kreowaniu
nowych produktów i rozwiązań
Możliwości rozwoju
Nowoczesne miejsca
pracy i maszyny
Pełne ubezpieczenie
Rabaty na nasze
produkty
Praca w międzynarodowym
środowisku z zagranicznymi klientami

Aktualne oferty pracy

Może to Ty właśnie jesteś nam potrzebny?!
Nie zwlekaj i sprawdź czy nasza propozycja jest dla Ciebie!

Dołącz do naszego zespołu!
  • INSPEKTOR BHP
  • TECHNOLOG  KOMPOZYTÓW
  • PROGRAMISTA CNC – KONSTRUKTOR

INSPEKTOR BHP

Zakres obowiązków:
  • informowanie o powstałych zagrożeniach, analizowanie i przedkładanie rozwiązań zmierzających do ich usunięcia,
  • analizowanie zgłaszanych zagrożeń,
  • monitorowanie i egzekwowanie przestrzegania przepisów BHP na terenie zakładu,
  • przeprowadzanie szkoleń,
  • współpraca z zewnętrznymi organami nadzoru.
Idealny kandydat posiada:
  •  wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane w firmie produkcyjnej,
  • dobra znajomość MS Office,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • kreatywność i otwartość na zmiany.
Pracownikowi zapewniamy:
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • szkolenie wdrożeniowe i wsparcie w procesie adaptacji,
  • możliwość rozwoju i realizacji własnych pomysłów
  • pakiet benefitów

Miejsce Pracy: Tomaszów Mazowiecki

TECHNOLOG  KOMPOZYTÓW

  • Optymalizację procesów technologicznych w obszarze produkcji
  • Tworzenie i aktualizację dokumentacji technologicznej
  • Opracowywanie i wdrażanie nowych rozwiązań technicznych i technologicznych w procesie produkcji
  • Rozwiązywanie bieżących problemów technologicznych
  • Raportowanie i tworzenie statystyk produkcyjnych

  • wykształcenie wyższe techniczne (inżynieria materiałowa, przetwórstwo tworzyw sztucznych lub pokrewne)
  •  doświadczenie min. 2 lata na podobnym stanowisku (branża - tworzywa sztuczne, laminaty)
  • samodzielność przy wykonywaniu powierzonych zadań
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (mile widziane)
  • zaangażowanie i dynamiczne podejście do wykonywanej pracy
Oferujemy
  • nowoczesny park maszynowy
  • pracę w młodym, dynamicznym i przyjaznym zespole,
  •  pakiet benefitów

PROGRAMISTA CNC – KONSTRUKTOR

  • projektowanie i opracowywanie dokumentacji technologicznej
  • projektowanie i wdrażanie do produkcji nowego asortymentu
  • wprowadzanie nowych rozwiązań technologiczno- konstrukcyjnych
  • wprowadzanie zmian konstrukcyjnych oraz modernizacja istniejących projektów
  • ścisła współpraca z działem badań i rozwoju oraz produkcją
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • bardzo dobrą znajomość oprogramowania AutoCAD, Solidworks
  • umiejętności analitycznego myślenia
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży przemysłowej (mile widziane)
  • znajomość języka angielskiego (mile widziane)
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • szkolenie wdrożeniowe i wsparcie w procesie adaptacji
  • pracę w młodym, dynamicznym i przyjaznym zespole
  • jasny system premiowania