pl
Filtruj według
Klasa
Kategoria
Seria
Kształt
Rodzaj montażu
Ilość komór
Wymiary szafki
pod zlewozmywak
Rodzaj ociekacza
Kolor

Kuchnia na miarę... naszych oczekiwań

Kuchnie w dzisiejszych domach diametralnie różnią się od przestrzeni typowo użytkowych, którymi był dla naszych rodziców czy dziadków. Są znacznie większe, przestronniejsze, nierzadko połączone z salonem, otwierające się szeroko na resztę domu. Stanowią, tym samym, serce domu służące do relaksu oraz centrum spotkań wszystkich domowników. Spędzamy w nich obecnie dużo czasu, dlatego przywiązujemy znacznie większą wagę do ich wystroju, kładąc nacisk na określony design, a nie tylko na walory funkcjonalne.

ZLEWY Z KOMPOZYTU GRANITOWEGO przyczyniły w ogromnym stopniu do tej rewolucji w zmianie charakteru kuchennych wnętrz i w myśleniu nas wszystkich o tym, jak powinny one wyglądać. Materiał kompozytowy zapewnia im mnogość kształtów, form i kolorów , dzięki którym zlewozmywaki stały się nieodzowną częścią wystroju , wpasowującą się w określone trendy i style wnętrzarskie, a niejednokrotnie je kreujące. Wraz z wzrostem możliwości, jaką dało pojawienie się kompozytu granitowego, rozwinęły się nasze zapotrzebowania i zmieniły oczekiwania względem najczęściej użytkowanej przestrzeni domowej, jaką jest kuchnia. Trendy, nadążając za tym, wciąż ewoluują, przynosząc i oferując nieskończenie wiele pomysłów wykończeniowych. Podobnie i nasza oferta - nieustannie rozszerzamy ją i dopasowujemy do coraz bardziej wyszukanych wymagań. Tworzymy unikatowe rozwiązania.

Wspólna niepowtarzalna przestrzeń

Jeszcze w latach 90 większość kuchni wyglądała bardzo podobnie. Brak możliwości rodził ogromną standaryzację w zagospodarowywaniu malutkich pomieszczeń w sposób jak najbardziej użytkowy. Dziś dominuje indywidualizm i dążenie do urządzania przestrzeni w sposób oryginalny i nowatorski. Tak , aby zaspokajała ona unikalne potrzeby i dopasowując się najbardziej optymalnie do naszego poczucia estetyki. A wiadomo, że ile ludzi, tyle pomysłów…
Aby sprostać tak różnorakim wymaganiom, należy opracować technologię, która pozwoli wytwarzać produkty sprawdzające się w każdym wnętrzu. Naszą odpowiedzią jest umożliwianie klientom wyboru formy, kształtu i koloru zlewozmywaka. Dzięki bardzo dobrze wyposażonemu nowoczesnemu parkowi maszynowemu, zapleczu laboratoryjnemu oraz doświadczeniu naszych specjalistów, gwarantujemy precyzyjne wykonania oraz najwyższą jakoś produktów!
Codzienność
w kuchni

naszą
inspiracją
Barwne rozwiązania
w strefie komfortu
Miłość
rozkwita
w kuchni
Twórcza 
swoboda 
w Twoim wnętrzu
Luksusowa przestrzeń wokół nas
Wygoda połączona
z dyskrecją
Niepowtarzalny styl w każdej kuchni
Ład
i harmonia

na co dzień
Nowoczesny design podkreśleniem nienagannej jakości