pl
Filtruj według
Klasa
Kategoria
Seria
Kształt
Rodzaj montażu
Ilość komór
Wymiary szafki
pod zlewozmywak
Rodzaj ociekacza
Kolor

Design w łazience

Nasze zlewozmywaki  idealnie sprawdzają się w trudnych kuchennych warunkach, dlatego postanowiliśmy tę innowacyjną technologię  i trwały materiał przenieść  do łazienki w postaci umywalek i brodzików.  Szeroka gama kolorystyczna, odpornego na uszkodzenia i żrące środki chemiczne kompozyt granitowego sprawia, że  umywalki i brodziki Granmaster doskonale odnajdą się we wszystkich rodzajach łazienek . Elastyczność doboru do różnych rodzajów  wnętrz zapewnia naszym produktom  również ich minimalistyczny, nowoczesny i bardzo funkcjonalny design.

Wybór odpowiedniego brodzika i umywalki do strefy prysznicowej jest wbrew pozorom niezwykle ważny i wcale nie taki łatwy. Odpowiednio dobrane wyposażenie łazienki zapewni nam niezawodne funkcjonowanie przez długie lata. Tym, co najczęściej interesuje nas przy podejmowaniu decyzji o takim zakupie , są: odpowiednie wymiary, design produktów oraz cena. To niezwykle istotne zmienne, które zasadniczo definiują nasz wybór, poprzez określoną stylistykę wnętrza lub ograniczoną ilość miejsca jakim dysponujemy.
Jeśli natomiast kreujemy naszą przestrzeń domową od początku do końca, mogąc na etapie projektowym przebierać w różnorakich rozwiązaniach, tym bardziej potrzebujemy rozbudowanej palety możliwości, z której na pewno dobierzemy coś, co nada naszemu wnętrzom niepowtarzalny charakter. Dlatego wychodząc naprzeciw różnorodnym wymaganiom i potrzebom, oferujemy naszym klientom kilka rodzajów wykończeń, kolorów oraz wielkości każdego modelu.


1

Brodziki

Brodziki Granmaster to nowoczesne, niskie brodziki typu slim, zaprojektowane tak, aby jak najmniej ingerować w wystrój łazienki. Dzięki prostej delikatnej formie, opartej na planie prostokąta, idealnie wkomponowują się w każde wnętrze, niezależnie do stylu wykończenia. Dostępne w naszej ofercie duże rozmiar brodzika sprawią, że kabina prysznicowa zyskuje na przestronności. Za to ich niewielka wysokość powoduje, że cała łazienka wydaje się większa i nabiera funkcjonalnych oraz estetycznych walorów.

Brodziki Granmaster doskonale sprawdzą się zarówno w  minimalistycznym (industrialnym lub skandynawskim), jak i klasycznym, bogatym wnętrzu. Dostępne są w dwóch rodzajach wykończeń materiałowych:

Brodziki żelkotowe w białym połysku - są rozwiązaniem ponadczasowym i niezwykle uniwersalnym, który zawsze będzie doskonale pasował do każdej łazienki.
Brodziki z wytrzymałego kompozytu granitowego z wykończeniem kamiennym - w wersji granitowej występuje w kilku kolorach, co umożliwia dobór idealnego odcienia według naszych potrzeb.

2

Umywalki

Umywalki Granmaster powstają w oparciu o dwie technologie materiałowe:

Umywalki granitowe – wykonane z uszlachetnionego kruszywa granitowego, łączonego dedykowaną żywicą. Mieszanina ta tworzy wysoce wytrzymały, bardzo odporny na środki chemiczne oraz uszkodzenia mechaniczne materiał, na bazie którego tworzymy produkty najwyższej jakości.

Umywalki żelkotowe – klasycznie błyszczące, stworzone z kruszywa granitowego, łączonego dedykowaną żywicą, pokryte żelkotem sanitarnym. Odporny na środki chemiczne żelkot sanitarny zapewnia doskonałą jakość i trwałość powierzchni oraz nadaje jej uniwersalnego białego połysku.

Poza wysoką jakością, nasze produkty granitowe i żelkotowe, wyróżniają się przede wszystkim nowoczesnym designem. Minimalistyczna i geometryczna forma nadaje im nie tylko wyjątkowy wygląd, ale przede wszystkim funkcjonalność i wygodę użytkowania.