pl
Filtruj według
Klasa
Kategoria
Seria
Kształt
Rodzaj montażu
Ilość komór
Wymiary szafki
pod zlewozmywak
Rodzaj ociekacza
Kolor

Dalia - szlachetność w standardzie

30.10.2019
Dalia to nasz najnowszy jednokomorowy zlewozmywak z kompozytu granitowego wyposażony w ociekacz, dzięki czemu jest idealnym rozwiązaniem dla mniejszych kuchni, aneksów kuchennych lub miejsc wyposażonych dodatkowo w zmywarkę. Standardowe, proporcjonalne i bardzo funkcjonalne wymiary zlewozmywaka pozwalają na zainstalowanie go w szafce już od 45 cm szerokości.
Model ten jest odwracalny co oznacza, że można go zamontować na blacie kuchennym z ociekaczem po prawej lub lewej stronie. Może występować w wersji z podfrezowanymi otworami na baterię i pokrętło do korka automatycznego w odpływie zlewu.

Matowa powierzchnia zlewu, delikatny geometryczny design oraz bardzo wyraźne brzegi to zalety, które sprawiają, że jest nie tylko bardzo funkcjonalny, ale również prezentuje się elegancko i schludnie. Ociekacz przy zlewozmywaku znacznie ułatwia zmywanie, dzięki niemu czynność ta może być przyjemna nawet w małych kuchniach, w których miejsce na odkładanie naczyń i sztućców jest ograniczone. Proponujemy go w 4 podstawowych kolorach, które cieszą się największą popularnością w klasie standard: grafit, jasny beż, piasek i safari.